Strata na zakładach

Ważną cechą, która może wydawać się niewprawionym graczom śmieszna, ale tak naprawdę pełni kluczową rolę w długotrwałej grze każdego gracza.  To wyłączenie emocji. Jeśli wszystko wskazuje na przegraną ulubionej drużyny dobry typer bez mrugnięcia okiem obstawi jej przeciwnika. Ważniejszy jest zysk niż własne preferencje.

Podobne podejście dotyczy pieniędzy, a dokładniej – ich straty. To normalna sytuacja w grze. Raz się wygrywa, raz przegrywa. Typer nie może panikować po serii przegranych, a tym bardziej przestawiać się na progresywną grę. Dalej musi skutecznie prowadzić swoją grę, zgodną z przybraną taktyką. Mimo dokładnych wyliczeń piłka nożna to gra, a jej wynik nie jest do przewidzenia. Gdyby emocje brały górę nad typerem nie miałby szans na dłuższą grę. Tym bardziej, gdyby rozpamiętywał każdą stratę.

Wybierając typowanie piłki nożnej warto skonfrontować swoje przypuszczenia z tymi ogólnodostępnymi. Tym bardziej, jeśli dotyczą one typów na dziś. Gracz nie potrzebuje czasu na sprawdzenie aktualnej sytuacji (tym bardziej, jeśli go nie ma, bo mecz rozpocznie się dosłownie za chwilę). Sprawdzenie typów jest też dobrym pomysłem w grze okazjonalnej, jednorazowej. Wystarczy dostęp do internetu, parę kliknięć i każdy ma dostęp do wielu typów na dziś. Może za chwilę Twój zakład okaże się tym szczęśliwym?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *